•Reklamy Piště SEM •Chceš být SB ?? Klik ♥

.. ♥→← ♥..

Únor 2010


Zpráva avril o "Alice"

20. února 2010 v 14:06 News

Hi everyone, I'm very excited to announce the premiere of my new music video "Alice", for the Tim Burton film, Alice in Wonderland, exclusively today on VEVO. I had so much fun doing this video. We shot it in the Los Angeles Arboretum.. it was beautiful. We wanted the visuals to capture the spirit of of the movie. Enjoy! Avril

Ahoj všichni, jsem velmi nadšená, že Vám můžu oznámit premiéru mého nového videokipu k songu Alice. Je to píseň k novému filmu Tima Burtona, Alenka v říši divů. Užila jsem si spoustu zábavy během natáčení tohoto videa. Natáčeli jsme v Los Angeleském Arboretum.. Bylo to krásné. Chtěli jsme opticky zachytit náladu filmu. A tady ten videokip. Užijte si ho!Kritici mluví o songu Alice

20. února 2010 v 13:59 | MrS.AvR!L<3 |  News

Téměř tři roky už čekají fanoušci Kanaďanky Avril Lavigne na její novou hudbu. Kolující zvěsti říkají, že nová deska vyjde v červnu letošního roku a natáčí ji s Butchem Walkerem, se kterým se sešla ve studiu, aby s ním pořídila i úvodní skladbu pro nejnovější film Tima Burtona "Alenka v říši divů".
Kromě Butche Walkera pracoval na písni "Alice" i Deryck Whibley, bývalý zpěvaččin manžel. Recenze na aktuální Avrilin počin byly velmi negativní. Kritik Mark Ingoldsby prohlásil, že song zní jako kvílení při pádu. Další recenzent Becky Bain napsal: "Největší problém písně je, že Lavigne se snaží znít jako Amy Lee. Nepřetržitě ječí ve snaze zachytit některý z vysokých tónů. Pak je těžké si píseň užít, když se během refrénu svíjíte." Nemilá slova ale určitě vykompenzují prodeje singlu, který je v obchodech už do konce ledna, ale jeho boom se logicky očekává s uvedením filmu do kin, což bude 5. března.
Videoklip k písni natáčel režisér Dave Meyers. Děj klipu koresponduje s Burtonovým filmem. Avril Lavigne navíc video pojala jako soukromou přehlídku vlastní oděvní značky Abbey Dawn.I Need Your Click ..

18. února 2010 v 21:41 Blog & Me
Potřebuju hlásky..Tadyk mi plsko někdo hlásněte..;))..dyštak jestli chce někdo za odměnu diplom nebo něco tak písněte do komentu..:)..Jo a hlas pro MrS.AvR!L<3 .. Su tam myslím 4. .. ;)
New Dess .. =P

12. února 2010 v 21:18 Blog & Me


Nes Dess Mám .. =P .. co se týče mého názotu tak sa mne lůbí moc,moc .. =D .. a jak vám .. ?? =P